• İST1- Sivilce,Çatlak Karşıtı, Muhteşem Serum

İST1- Sivilce,Çatlak Karşıtı, Muhteşem Serum

  • 100,00TL
  • 74,99TL

Bu Aya Özel 2 ve 3 Adet Alımlarınızda Geciktirici Sprey veya Bitkisel Bayan İstek Arttırıcı Hediye

Gülistan Ecza'ya Hoşgeldiniz


BU MUHTEŞEM SERUMUN ETKİLERİ NELERDİR  ?

8 HAFTADA  KESİN SONUÇ 

Yüz çevresindeki kırışıklıkları azaltır. 

Sivilce ve Akneleri yok etmeye yarar.

Cilt, Güneş ve Çil lekelerini gidermeye yarar.

Gözaltı torbalarını yok eder.​

Yaşlılık izlerini silmeye yardımcı olur.

NASIL KULLANABİLİRİM ?

Günde 1 defa akşamları temiz bir cilde 4-5 damla damlatarak uygulamanız yeterli olacaktır. İçeriği  Tamamen Bitkiseldir. İçindekiler; Avakado yağı,Hint yağı,Kuşburnu yağı,Kakao yağı,Badem yağı,Kantaron yağı ve E Vitamini bulunmaktadır. 

CİLT KIRIŞIKLIKLARI  NASIL YOK OLUR ? 

Cilt kırışıklıkları Serumun içerisinde bulunan Avakado yağı sayesinde  cansızlaşmış cildi canlandırarak ve gerginleştirerek cildin daha canlı ve pürüzsüz görünmesini sağlar. 

SİPARİŞİM NE ZAMAN ULAŞIR ?

Sitemizden satın alacağınız bütün ürünler aynı gün Aras Kargoya kargoya verilir.İstanbul için 1 iş günü Tüm Türkiye geneli 1 – 2 iş günü içerisinde teslim edilir.İstanbul içi isteğe göre moto kurye ile 4 saatte ( bölgeye göre değişen ücretle) teslimatımıza mevcuttur.

KARGO AMBALAJI ÜZERİNDE NE OLDUĞU YAZIYOR MU ?

Hayır kesinlikle yazmaz . Ürünü getiren kargo / kurye görevlisi içerisinde ne olduğunu bilmez , gizlilik öncelikli ilkemizdir.

KARGOYU NEREYE GÖNDERİYORSUNUZ ?

Vereceğiniz siparişlerde kargonuz adresinize kadar gönderilmektedir. Kargonuzun adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın kargo şubesine gönderilmektedir.

ÖNEMLİ UYARI Web sitemizde bulunan ve satışı yapılan hiçbir ürün ilaç değildir! Ayrıca bu ürünler hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmamaktadır.