• ist32- Ünlü Sakal ve Bıyık Serumu True 100 ML

ist32- Ünlü Sakal ve Bıyık Serumu True 100 ML

 • 100,00TL
 • 74,99TL

Bu Aya Özel 2 ve 3 Adet Alımlarınızda Geciktirici Sprey veya Bitkisel Bayan İstek Arttırıcı Hediye

Gülistan Ecza ' ya Hoşgeldiniz

Sakal ve Bıyık Serumu Tam Olarak Nedir?

Sakal serumu içerdiği aktif maddeler ile sakal köklerini uyarır, sakalın güçlenmesini ve beslenmesini sağlar. Uyarılan, beslenen ve güçlenen sakal uzama evresine girer. Sakal serumunun fonksiyonu budur.

Sakal serumu yada diğer adıyla sakal çıkarma serumu; sakalı gürleştirmeye, geliştirmeye ve beslemeye yönelik hazırlanan bileşendir. Sakal serumları, sakal bakım yağı ürünleri ile en çok karıştırılan ürün grubudur. İyi bir başlangıç için doğru ürünle yola çıkmak gerekir. Sakal yağları yağ bazlıdır. Sakalı besler, canlandırır, parlak görünmesini sağlar ve yumuşatır. İçeriğine göre türlü türlü özellikler sunabilir. Sakal serumları kesinlikle yağ bazlı olmamalıdır. İçerdiği aktifler adeta ajan görevi yürütmeli ve kökleri etkilemeye yönelik olmalıdır.

True Sakal Serumu, Ar-Ge aşaması 2 Yıl gibi bir evreden sonra sakal için en etkili aktif bileşenlerle hazırlanmış ve en iyi sakal serumu üretimini gerçekleştirdi. True sakal serumunu sizlerle buluşturdu.

Kısaca sakal çıkarma serumu veya sakal serumlarını sakal bakım yağları ile karıştırmamak, içeriklerini dikkatli incelemek gerekir. Diğer etkenleri hariç tutarsak doğru True sakal serumu ile sonuç alma ihtimaliniz çok yüksek ve yüzlerce kullanan mutlu müşterilerimizi size referans vermekten mutluluk duyarız.

SAKAL VE BIYIK NEDEN ÖNEMLİ?

Sakal ve bıyık yüzyıllardır her kültür için erkekliğin sembolü ve erkekleri, kadın ve çocuklardan ayıran en belirgin özellik sayılmıştır. Sakal erkekler için yüzde çıkan kıllardan çok daha öte bir anlam taşır: Kimi erkeğe göre değişik imajlara bürünebilecekleri bir “değişim aracı” ya da “erkeklerin makyajı” ; kimileri için "karizma ve daha çekici olmalarının sırrı" ya da sivilce, yara izi ya da biçimsiz buldukları yüz hatlarını gizleyen bir "kamuflaj aracı"; kimilerine göre dünya görüşlerinin ya da dini inançlarının bir simgesi ya da gereği; kimilerine göre gücün simgesi, çocukluktan erkekliğe geçişin ispatı; kimilerine göre daha olgun görünebilmenin çaresi; kimilerine göre erkek olmanın kayıtsız şartsız gereği. Ama her şekilde erkeklerin kendilerini ifade etmelerinin en önde gelen aracıdır.

SAKALLAR NEDEN ÇIKMAZ YA DA AZ, SEYREK VE CILIZ ÇIKAR?

Sakal ve bıyıkların çıkmaya başlaması genellikle ergenlikle beraber 12-13 yaşlarında başlar ve gelişimi 20-21 yaşına kadar uzayabilir. Bazıları bu durumdan muzdarip şekilde gelişme gösterilmez. Bunun nedeni genetik altyapı olabilir. Babasının ve birinci derece akrabalarının sakal miktarları yetersizse, bu kişilerde de yeterli miktarda tüylenme gözlenmeyebilir. Bunun dışında, beslenme alışkanlığı, stres, uyku bozukluğu, cilt problemleri gibi diğer iç ve dış etkenler de sakalların az, seyrek ve zayıf olmasına neden olabilir. Sakalların çıkmaması ya da seyrek çıkması, bazı bölgelerde sakal mevcutken bazı bölgelerde az çıkması sık rastlanan durumlardır. Bölgesel, para şeklinde, yamalar tarzında sakal eksikliği sakal kıran nedeniyle olabilir.

TRUE SAKAL SERUMU İÇERİĞİ NEDİR ?

True Sakal Serumu şimdi 30 farklı aktifi ile ultra güçlü ve çok daha etkili! True Sakal Serumu, sakal ve bıyıklarınızı besler ve bakım yapar. True Sakal ve Bıyık Serumu sakallar ve bıyıklar üzerine olumlu etki gösterebilecek yüzlerce aktifi inceledi ve sizler için en iyi bileşenler ile karşınıza böyle muhteşem bir ürünü getirdi.Sakallarım çıkmıyor çenemde yok yanağımda yok bu tür sorunlar artık olmayacak.

Sakal Çıkarma Serumu Kargaşası ve Güvenilir mi Sorusu ?

Sakal çıkarma denince ilk akla gelen ürünlerin başında sakal çıkarma serumu gelir. Piyasadaki sakal serumlarından kısaca bahsedecek olursak; bunun yüzlerce çeşidi dünyada, onlarcası da ülkemizde üretildi, tüketildi. Bunlardan bir kısmı da halen kullanılmaya devam ediyor. Kimi ürünler tüketiciye fayda sağladı, kimilerine çare olamadı. Hatta ve hatta aynı ürün bir kişiye fayda sağlarken diğerine sağlamadı. Peki, True Sakal serumu sakal çıkarır mı? Sorusuna Yüzlerce Mutlu Müşterimizi Referans vererek Whatshapp üzerinden size kanıtlı fotoğraflı şekilde geri dönüşleri atarak size emin şekilde sipariş vermenizi sağlayabiliriz.

NASIL KULLANABİLİRİM ?

Her gün günde sadece bir kez uygulanır, cildin en derin tabakasına ulaşıp etkisini gösterebilmesi için uygulama öncesi sakal varsa traş edilmelidir. Temiz cilde, nemlendirici bir krem ya da losyon sürer gibi kullanılır, hafifce masaj yaparak cilde yedirilir, durulanmaz. 3 ay boyunca hergün düzenli kullanılması önerilir. Eğer tüm sakal bölgesinde kullanılacaksa, 100 mililitrelik bir şişe yaklaşık 1 ay yetecek miktarda ürün içerir. Önerilen Süreyi tamamlamak için 3 adet 100 ml'lik True Sakal Serumu kullanılması yeterlidir.


   TEK ADET TRUE SAKAL VE BIYIK SERUMU 74.99 TL 

   İKİ ADET TRUE SAKAL VE BIYIK SERUMU 129.99 TL

   ÜÇ ADET TRUE SAKAL VE BIYIK SERUMU 169.99 TL 


   GÜLİSTANECZA.COM


   MÜŞTERİ REFERANSLARI