• ist18- Maxisize Penis Büyütücü Krem

ist18- Maxisize Penis Büyütücü Krem

  • 100,00TL
  • 64,99TL

Bu Aya Özel 2 ve 3 Adet Alımlarınızda Geciktirici Sprey veya Bitkisel Bayan İstek Arttırıcı Hediye
Gülistan Ecza ' ya Hoşgeldiniz

TÜM 3'LÜ PAKET ALIMLARINDA GECİKTİRİCİ SPREY VEYA BAYAN AZDIRICI DAMLA HEDİYELİ ! 
Sabah ve akşam olmak üzere penise masaj yaparak uygulanması tavsiye edilir. Gün içinde kremin sürülmemesi durumlarında vakitleri değiştirilebilir. Örneğin; sabah işe giden erkekler için sabah sürülmesi tavsiye edilmez. Maxisize krem içerisindeki bileşenler ile cinsel organı aktif hale getirir. Kullanıldığında kişilerin rahat bir ev ortamında ya da mekanda olmaları gerekir. Penis ereksiyon halindeyken kullanıldığında cinsel arzular daha çabuk uyanır. Bu yüzden kremin ilişkiden yarım saat önce sürülerek masaj yapılması gerekir.

Maxisize krem için kullanım tavsiyesi ereksiyon anında masaj yapılarak uygulanmasıdır. Az miktarda kremden avucunuza alarak masaj yapabilirsiniz. Ereksiyon halinde sürülmesinin sebebi kan dolaşımının artması ve etkili halde gözeneklerin kremi daha kolay iç damarlara çekebilmesidir. Dairesel hareketler ile Maxisize krem masaj yapılarak sürülmelidir. Cinsel birleşmeden yarım saat önce sürülecek olan bu krem ilişki süresini uzatır.

ÜRÜNÜM NE ZAMAN GELİR ?

TÜM TÜRKİYEYE ORTALAMA 1-3 İŞ GÜNÜ İÇİNDE ARAS KARGO ŞUBESİNDE KREDİ KARTI VEYA NAKİT OLARAK VEYA KAPIDA ÖDEME YAPARAK ALABİLİRSİNİZ. İSTANBUL İÇİ HIZLI KURYE TESLİMATIMIZ MEVCUTTUR.

ÖNEMLİ UYARI : WEB SİTEMİZDE BULUNAN VE SATIŞI YAPILAN HİÇBİR ÜRÜN İLAÇ DEĞİLDİR VE HERHANGİ BİR HASTALIĞIN TEDAVİSİNDE KULLANILMAMAKTADIR!