• ist33- Ünlü Göğüs Toparlayıcı ve Büyütücü Serum

ist33- Ünlü Göğüs Toparlayıcı ve Büyütücü Serum

  • 100,00TL
  • 74,99TL

Bu Aya Özel 2 ve 3 Adet Alımlarınızda Geciktirici Sprey veya Bitkisel Bayan İstek Arttırıcı Hediye
Gülistan Ecza ' ya Hoşgeldiniz

GÖĞÜS TOPARLAYICI VE BÜYÜTÜCÜ ÜRÜNÜ NEDEN KULLANMALIYIM ?

Dolgun ve dik göğüslere sahip olabilmek her bayanın hayallerini süslemektedir. Bu Muhteşem göğüs besleyici Serum ile birlikte daha dik ve dolgun göğüslere sahip olabileceksiniz.Bayanlar için açık giysi ürünler arasından karar vermek ve seksi bir görünüm elde edebilmek son derece önemlidir. Bu noktada mutlaka göğüslerin görünümü son derece büyük bir önem taşımaktadır. Erkekleri etkilemenin en önemli noktalardan bir tanesi göğüs ölçüleridir. O nedenle partnerini memnun etmek isteyen insanlar göğüs büyütücü ürünler kullanabilirler. Böylece daha mükemmel göğüslere sahip olabilirsiniz.


Bu Muhteşem Göğüs Toparlayıcı ve Büyütücü Serumun Etkileri Nelerdir ?

Göğüslerin daha mükemmel durması adına Göğüs besleyici Serumun göğüsün yağ tabakasına etki eder ve yağ tabakasının kalınlaşmasında etkilidir. Böylece göğüslerin çok daha dik ve dolgun görünmesini sağlamaktadır.Aynı zamanda göğüs besleyici Serum içeriğinde ki formül ile birlikte göğüslerin beslenmesini sağlamaktadır. Siz de hem daha bakımlı ve hem daha dik olan göğüslere sahip olabilirsiniz.


GÖĞÜS KÜÇÜKLÜĞÜ VEYA SARKIKLIĞI SEBEPLERİ NELERDİR ?

1. Kilo alma ve verme

2. Hamilelik ve doğum 

3. Emzirme döneminin etkileri

4. İri Göğüslere Sahip Olması Sebebiye Sarkıklık

5. Yer çekiminin doğal etkisi ve yanlış sütyen seçimi

6. Ailesel yatkınlık

Bu Muhteşem Göğüs Toparlayıcı ve Büyütücü Serum ile Bunlara Son vermenin tam zamanı 1 ayda 2 beden gelişme ile hayallerinize sizde binlerce mutlu müşterimize katılabilirsiniz. Müşteri Referanslarından Müşteri geri dönüşlerine bakabilir güvenle alışveriş yapmanın keyfine varabilirsiniz .


Serumu Nasıl Kullanmalıyım ?

Bir avuç içine 20 damla döküp göğüsün altından başlayarak üste doğru ve sonrasında tekrar alta doğru, sonra koltuk altından göğüse doğru 15 dakika boyunca masaj yapılarak kullanılır. Kullanırken ürün cilde iyice yedirilir. Bu kullanım 2 göğüs içinde uygulanmalıdır. Günde 1 defa bu uygulama yapılır.


1 KUTU Orjinal Göğüs Büyütücü Serum 30 ML : 74.99 TL

2 KUTU Orjinal Göğüs Büyütücü Serum 30 ML : 129.99 TL

3 KUTU Orjinal Göğüs Büyütücü Serum 30 ML : 169.99 TL


MÜŞTERİ REFERANSLARI VE GERİ DÖNÜŞLERİ